Kariéra

NEW – Marketingový asistent/ka – vedoucí firma v oblasti prémiové módy  Praha - Pařížská ulice

Premium Fashion Brands, jedno z největších uskupení na trhu prémiové módy a doplňků v České republice a na Slovensku, hledá do svého týmu kandidáta/tku na pozici Marketingový asistent/ka.

Premium Fashion Brands provozuje zejména v Praze, Brně a Bratislavě 26 obchodů se značkami ARMANI JEANS, GEOX, TRUSSARDI JEANS, 18CRR81 CERUTTI, VERSACE JEANS, MaxMara Weekend, Marina Yachting a jiné, společně se sítí obchodů BELTISSIMO.

Náplň práce:

• Podpora marketingového vedení

• Zpracování agendy v printové reklamě

• Kontrola marketingových podkladů

• Příprava podkladů pro jednání s klienty a dodavateli

• Komunikace s dodavateli

• Evidence a kompletace dokumentů

• Kontrola timingu a rozpočtů

• Spolupráce na přípravě eventů a kampaní a důležitých projektů

• Koordinace s ostatními odděleními

• Posilování visibility firmy a produktů

• Reporting vedení

• Spolupráce s obchodním oddělením

Požadavky:

• VŠ vzdělání, ideálně marketingového nebo ekonomického zaměření

• Zájmová /profesní orientace na oblast módy, life stylu, designu apod.

• Silná orientace na on-line marketing, nová média a sociální sítě

• Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

• Zkušenosti / praxe v oblasti marketingu min. 2 roky

• Analytické myšlení a výborné komunikační a organizační dovednosti

• Velmi dobrá znalost práce na PC – Excel, Word, PowerPoint

• Výborná znalost českého a anglického jazyka

Nabízíme:

• Nadstandardní platové ohodnocení – dle výsledků a pracovního nasazení

• Zvýhodněný nákup produktů a služeb společnosti

• Zázemí silného investora

• Práce v centru Prahy

• Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb

• Zázemí silné společnosti v atraktivním prostředí s týmem mladých talentovaných lidí a zkušených profesionálů

• Perspektivu profesního a osobního růstu

• Kancelářské zázemí, mobilní telefon a počítač

• Nástup možný ihned / dohodou

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis a průvodní dopis na info@parizskaulice.cz

Máte zájem? Ozvěte se nám na email.

NEW – Marketingový koordinátor/ka – vedoucí firma v oblasti prémiové módy  Praha - Pařížská ulice

Premium Fashion Brands, jedno z největších uskupení na trhu prémiové módy a doplňků v České republice a na Slovensku, hledá do svého týmu kandidáta/tku na pozici Marketingový koordinátor/ka.

• Kompletní zodpovědnost za marketingové aktivity

• Tvorba marketingových strategií

• Komunikace s externími agenturami

• Příprava tiskových materiálů, copywriting

• Odpovědnost za digitální marketing a sociální sítě

• Věrnostní programy

• Vyhodnocování kampaní a projektů

• Analýza dat a reporting

Požadavky:

• Zkušenosti / praxe v oblasti marketingu 3-5 let

• Předchozí zkušenost v mediální, kreativní či PR agentuře anebo ve významné firmě v oboru fashion / pré- miových služeb

Nabízíme:

• Nadstandardní platové ohodnocení – dle zkušeností, výsledků a pracovního nasazení

V případě, že jste to právě vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis e-mailem s průvodním dopisem na info@parizskaulice.cz

MANAŽERKA / MANAŽER prodejny luxusních hodinek  Praha - Pařížská ulice

Požadujeme:
výborné komunikativní dovednosti
reprezentativní vystupování
zkušenost v prodeji
orientování se v oboru a znalost luxusního zboží výhodou
flexibilita a ochota učit se novým věcem
velmi dobrá znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou

Nabízíme:
zázemí rodinné a prosperující společnosti
přátelský kolektiv
firemní benefity

Životopis prosím zasílejte na info@parizskaulice.cz

Watches and Jewellery Sales Associate  Praha - Pařížská ulice

We are looking for a passionate individual, who have high interest in fine jewellery and watches. Sales associate will contribute to the store sales, by providing exceptional service to all clients according to the company’s standard.

Key Requirements

Excellent interpersonal and communication skills

High interest in jewellery and watches

Knowledge of fine jewellery and watches

Retail experience would be an asset

High commercial awareness

Luxury product knowledge

Flexibility and willingness to learn

Fluent in Czech and English. Russian or Chinese would be an asset

What do we offer

Highly motivating compensation plan and company benefits

Friendly environment

Career development potential